Pradžia

Sportuokite ir ilsėkitės su mumis kartu

Prisijunkite prie mūsų ir mes suorganizuosime Jums 
turiningus laisvalaikio renginius


Daugiau Prisijungti

Pilateso mankšta

IMG 0985smVokietis Džozefas Pilatesas (1883–1967) Pirmojo pasaulinio karo metu buvo internuotas         J. Karalystėje, kur būdamas silpnos sveikatos ir norėdamas sustiprėti, sukūrė savo treniruočių metodiką ir pagal ją intensyviai treniravosi. Pilateso metodas - tai treniruočių sistema, jungianti įvairius rytų (taiči ir joga) ir vakarų kultūrų treniravimosi metodus, skirtas lavinti giliuosius kūno raumenis. Judesiai atliekami tolygiai, pakartojimų skaičius individualus. Svarbus plastiškumas, dėmesys koncentruojamas į dirbančius raumenis. Pilateso užsiėmimais gerinamas sąnarių paslankumas, raiščių elastingumas, raumenų balansas, ugdoma koordinacija bei ištvermė. Pilateso treniruotės tinka bet kokio fizinio pasirengimo, įvairaus amžiaus žmonėms, rekomenduojama kaip reabilitacija po traumų ar atsistatymui po gimdymo.

Visus, norinčius iš naujo atrasti ir sustiprinti save iš vidaus, kviečiame į Pilateso mankštų grupes !
 

Daugiau

Linijiniai šokiai

grazus logoĮstaiga palaiko ir propaguoja linijinius šokius. Mūsų įkurtoje linijinių šokių grupėje Di Dance jau šoka trijų kartų atstovai. Taigi amžiaus limito čia nėra. Dauguma narių linijinių šokių dvasia taip užbūrė, kad jie jau šoka šeimomis: mamos ir dukros, vyrai ir žmonos.  Grupė Di Dance turiningai laiką leidžia ne tik repeticijų salėje, bet ir organizuoja temines šokių vakarones sau ir savo šeimos nariams bei draugams, aktyviai dalyvauja įvairiuose  Vilniaus miesto šokių renginiuose, kasmet vyksta į tarptautinį linijinių šokių festivalį Palangoje "Draugystės tiltas". 

 

 

                       

                         Nori šokti kartu su mumis? Prisijunk!

 

 Daugiau

02

 

 

 

aa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://turiningaslaisvalaikis.lt/images//gallery2016-02-16_Zygis

Informacija apie svetainę

Visas svetainės turinys priklauso Viešajai įstaigai "Turiningas laisvalaikis". Norint jį panaudoti kitur būtina gauti svetainės administracijos leidimą. Publikuojant šioje svetainėje paskelbtą informaciją yra būtina nurodyti svetainę , kaip informacijos šaltinį su nuoroda į ją. Dėl papildomos informacijos ir sąlygų suderinimo galima kreiptis adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

store1