Renginiai

8-asis Draugystės tiltasBirželio 7-ąją Palangoje šypsojosi ne tik skaisti saulutė, bet ir daugiau nei tūkstantis šokėjų iš Lietuvos bei Latvijos, atvykusių į IX-ąjį  tarptautinį linedance šokių festivalį "Draugystės tiltas- 2014". 

    Šioje didžiausioje linijinių šokių šventėje jau antrą kartą dalyvavo ir mūsų linijinių šokių grupė Di Dance. Džiugu, kad šiais metais į Palangą važiavome mokėdami visus festivalio šokius, o jie pradedantiesiems tikrai nebuvo labai lengvi.

       

Šeštadienio rytas prasidėjo smagiu pasišokimu prie pagrindinio Palangos tilto. Kojų masažas klampiame smėlyje ir gaivus jūros vanduo suteikė šokėjams energijos visai dienai. O diena buvo tikrai labai ilga ir pilna įspūdžių, šokių ir saulės. 

Vidurdienį virš 60  linijinių šokių kolektyvų iš skirtingų Lietuvos kampelių net keturiomis eilėmis užpildė J. Basanavičiaus gatvę ir visi kartu šoko 12 įvairaus stiliaus šokių. Be galo smagu atsidurti tokiame gausiame bendraminčių rate! 

Po trumpos pietų pertraukėlės ir saulės vonių, vakare laukė 10-asis linijinių šokių mokyklos Linedance LT gimtadienis. Tai šventinė programa su staigmenomis ir dovanomis, su orginaliais klubų sveikinimais-pasirodymais, linijiniais šokiais, priderintais prie gyvai dainuojančio vakaro svečio Stepono Januškos ir daug daug teigiamų emocijų bendraujant su įvairių klubų šokėjais. 

Jau ankstyvą sekmadienio rytą į tą pačią sporto areną grįžome su kiek rimtesniu nusiteikimu. Di Dance šokėja Viktorija dalyvavo KLŠA reitinginėse linedance šokių varžybose "Linadance LT Open- 2014". Na, o palaikymo komanda aktyviai ir smagiai dirbo savo darbą. Visa tai davė puikių rezultatų- Viktorija Social Teen grupėje užėmė II-ąją vietą, o palaikymo komanda gavo daug gražių šokių akimirkų. 

Taip turiningai ir smagiai pralėkė Di Dance savaitgalis Palangoje: su šokais ant smėlio ir ant parketo, su pasivaikščiojimais pajūriu ir pašnekesiais saulei leidžiantis... 

Informacija apie svetainę

Visas svetainės turinys priklauso Viešajai įstaigai "Turiningas laisvalaikis". Norint jį panaudoti kitur būtina gauti svetainės administracijos leidimą. Publikuojant šioje svetainėje paskelbtą informaciją yra būtina nurodyti svetainę , kaip informacijos šaltinį su nuoroda į ją. Dėl papildomos informacijos ir sąlygų suderinimo galima kreiptis adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

store1